CHOV A PRODEJ KONÍ PLEMENE WELSH PONY & COB

Rádi se podělíme o své zkušenosti s chovem velšů a koní obecně. Návštěvy uvítáme prakticky kdykoli, ale předem prosím zavolejte.

DÁLE NABÍZÍME

snažíme se věnovat všem oblastem, které nabízí soužití lidí a koní

PŘIPOUŠTĚNÍ

4000,-Kč / klisna

CELOSTNÍ PÉČE O KONĚ

NETRADIČNÍ ZPŮSOBY VYŽITÍ S KOŇMI

PONY KLUB

500 Kč / měsíc

PŘIPOUŠTĚNÍ

chcete fantastické hříbě & žádáte maximální pohodlí pro svou klisnu?

Můžete u nás připustit klisny kvalitním hřebcem. Připouštění probíhá v přirozených podmínkách, zvířata nejsou stresována konvenčním způsobem připouštění tzv. z ruky. Pobyt vaší kobylky na samostatné pastvině s hřebcem stojí 150 Kč/den. Kobylka musí být z bezpečnostních důvodů bosá. Vyžadujeme negativní zdravotní zkoušky na nakažlivý zánět dělohy koní (pokud nemá klisna pod sebou hříbě) a negativní laboratorní výsledek na EVU ne starší než 6 měsíců.

MÁM ZÁJEM O PŘIPUŠTĚNÍ KLISNY

CELOSTNÍ PÉČE O KONĚ

toužíte mít krásného, fyzicky i psychicky zdravého koňského přítele?

Chováme koně způsobem, který v mnoha ohledech nekoresponduje s konvenčním pojetím této problematiky. Je to způsob chovu koní, který vnímá a respektuje jejich skutečné potřeby a snaží se vytvořit pro ně co nejpřirozenější podmínky.

OBJEDNAT SE NA KÁVU

PONY KLUB

hledáte pro děti příjemné chvilky s koníky?

Náš Pony Klub je vašim dětem stoprocentně zajistí. Dobře vychovaní, vstřícní koně jsou dětem k dispozici jednou týdně při zhruba dvouhodinovém setkání. Hry, drobné soutěže, poznávání koňského světa – jednoznačně skvělá zábava! 🙂

MÁM ZÁJEM O PONY KLUB

NETRADIČNÍ ZPŮSOBY VYŽITÍ S KOŇMI

nestačí vám jezdit dokola na jízdárně, hledáte něco víc?

Každoročně organizujeme dvě hlavní akce – Pouštní orientační koňoběh a Američáky.
Pouštní orientační koňoběh je nekonvenční terénní závod postavený jako klasický orientační běh, který účastníci absolvují s koněm nebo na koni. Tempo si určuje každý sám, důležité je najít a označit všechny kontroly, které místy nemusí být snadno k nalezení.

Američáky jsou letní tábory pro dospělé (případně s dětmi, nikoli však pro děti bez doprovodu), jejichž hlavní a podstatnou součástí je práce s koňmi. Doplňkový program se rok od roku mění, součástí tak může být třeba výuka historických a cizokrajných tanců, šerm, sebeobrana, psychohrátky… Účastníci většinou využívají naše koně, ale zájemci si mohou přivézt i svoje vlastní. Podmínky polní, zážitky nezapomenutelné 🙂

MÁM ZÁJEM ZÚČASTNIT SE NĚKTERÉ Z AKCÍ